Forhandlere

Afdeling Adresse Postnr + by Telefon Email
Cafax København Stamholmen 173 2650 Hvidovre 70221518 kbh@cafax.dk
Cafax Esbjerg Tømrervej 11 6710 Esbjerg V 7611 9161 esbjerg@cafax.dk
Cafax Fyn Søndergårdsvænget 1 5450 Otterup 6482 2512 fyn@cafax.dk
Cafax Helsingør Ole Rømersvej 7 3000 Helsingør 7020 5152 helsingor@cafax.dk
Cafax Herning Kragsnapvej 23 7400 Herning 9714 0092 herning@cafax.dk
Cafax Holbæk Spånnebæk 26 4300 Holbæk 5943 4400 holbaek@cafax.dk
Cafax Horsens Gotlandsvej 34 8700 Horsens 7564 1252 horsens@cafax.dk
Cafax Amager Stamholmen 173 2650 Hvidovre 42123330 amager@cafax.dk
Cafax Køge Solvangsvej 8 4681 Herfølge 5628 8206 koege@cafax.dk
Cafax Nordjylland Hellevadvej 24 9320 Hjallerup 9848 5066 nordjylland@cafax.dk
Cafax Struer Gørtlervej 15 7600 Struer 9784 0177 struer@cafax.dk
Cafax Sydjylland Solbakken 26 6500 Vojens 7452 5530 sydjylland@cafax.dk
Cafax Vordingborg Krondrevet 3 4760 Vordingborg 5598 6026 vordingborg@cafax.dk
Cafax Aarhus Sindalsvej 48A 8240 Risskov 8637 3300 aarhus@cafax.dk

 

Kontakt os

Cafax er en landsdækkende kæde med hovedkontor i Middelfart og 14 selvstændige forhandlere i Danmark.

Hovedkontoret kan kontaktes på nedenstående adresse:

Cafax ApS
Nyvang 16
5500 Middelfart

CVR/VAT-nr: DK 38 68 15 75
E-mail: cafax@cafax.dk

 

Den nærmeste forhandler kan findes her.

Oversigt over samtlige forhandlere kan ses nedenfor.

Cookie politik på cafax.dk

Vi bruger cookies for at forbedre din oplevelse og vurdere brugen af de enkelte elementer af cafax.dk. Ved at klikke videre på cafax.dk accepterer du vores brug af cookies. Læs mere om vores brug af cookies .